02166732544
مشاوره رایگان

دکتر دندانپزشکی در ولیعصر خانم دکتر زندیه      دکتر دندانپزشکی در ولیعصر خانم دکتر زندیه

دکتر دندانپزشکی در ولیعصر

جراح- دندانپزشک متخصص بیماریهای دهان و دندان دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه ارائه خدمات زیبایی ونیر کامپوزیت ،لمینیت،..درمان ریشه،روکش زیرکونیا و....

دکتر دندانپزشکی در ولیعصر

دکتر دندانپزشکی در ولیعصر

به طور کلی در تمام نقاط کشور دندانپزشکی الزامی بوده چرا که سلامت دهان و دندان از اهمیت بالایی برخوردار است و این امر در تهران برای منطقه ولیعصر نیز وجود دارد.خانم دکتر زندیه کلیه خدمات مربوط با دندان را با در اختیار داشتن دستگاه های مجهز و به روز انجام میدهد.

کلیه خدمات زیبایی و درمانی دندانپزشکی که توسط خانم دکتر زندیه ارائه می شود شامل :

ونیر کامپوزیت
لمینت سرامیکی
ایمپلنت ( کاشت دندان)
عصب کشی و درمان ریشه
ترمیم همرنگ و غیر همرنگ دندان
انواع جراحی های لثه و دندان
ارتودنسی
جرم گیری
بلیچینگ (‌سفید کردن دندان)
و …

قبل انجام کارهای بالا با استفاده از اشعه ایکس خاص، یک تصویر کامل از دندان‌ها، فک و شکل و فرم عمومی‌ دندان ها گرفته می شود. در این قسمت دندانپزشکی از این اشعه‌های ایکس برای تشخیص ایرادات دندانی و ریختن یک برنامه‌ریزی دقیق برای درمان آنها، مانند انواع ترمیم دندان ‌از قبیل ایمپلنت دندان استفاده می‌کند.

بعداز انجام عکسبرداری و برنامه دقیق دندانپزشکی مراحلی را می خواهد برای ترمیم دندان انجام دهد را برای بیمار شرح می دهد و او را از انجام این مراحل آگاه می کند تا بیمار آمادگی لازم را برای ترمیم دندان هایش داشته باشد.

دکتر مریم زندیه 

جراح- دندانپزشک

متخصص بیماریهای دهان و دندان

دارای بورد تخصصی فارغ التحصیل دکترای عمومی از اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 18 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای سابقه خدمت در کلینیک‌ و درمانگاه های متعدد خیریه

ارائه خدمات زیبایی ونیر کامپوزیت ،لمینیت،..درمان ریشه،روکش زیرکونیا و....

ارتباط با واتساپ