دکتر مریم زندیه

قیمت لمینت دندان - زیبایی دندان

لمینت دندان چیست ؟

در حقیقت لمینت دندان دارای روکشی ظریف است که این لایه ی نازک از جنس سرامیک یا شیشه بوده که برای زیبایی دندان ها و درخشندگی بیشتر دندان ها مورداستفاده قرار می گیرد. بنابراین یکی از راه های اصلاح فرم دندان ها استفاده از لمینت دندان بر روی دندان های اصلی است که زیبایی بی نظیری را به دندان می دهد.

پس لمینت دندان لایه ای بسیار نازک و ظریف که ضخامت آن حدود 0.2 الی 0.5 سانتیمتر است و به آسانی بر روی دندان های قرار میگیرند.

انواع لمینت دندان :

1-لمینت کامپوزیتی

2-لمینت سرامیکی

قیمت لمینت دندان :

اما در مورد میزان هزینه لمینت دندان که بر طبق جنس لمینت دندان، کشور سازنده لمینت، مارک لمینت دندان، تعداد دندان هایی که به لمینت دندان نیاز دارند و البته به مهارت و تجربه دندانپزشکی است که در قیمت لمینت تاثیر زیادی دارد.

البته هزینه لمینت دندان بستگی به تعداد روکش لمینت بر روی دندان های فرد، کیفیت لمینت دندان و دندانپزشک انتخاب شده و غیره دارد که بعد از انجام این کارها میتوان هزینه آن را محاسبه کرد.

ویژگی قیمت لمینت دندان :

1-بررسی و معین کردن تعداد دندان هایی که باید لمینت دندان بشوند.

2-مشاهده دندان ها و وضعیت آنها قبل از استفاده از روکش می باشد.

3-از همه مهمتر کیفیت روکش های لمینت و کارلابراتور

 

بهترین لمینت دندان سرامیکی :

بهترین نوع لمینت دندان، لمینت دندان سرامیکی است که زیباترین لمینت دندان شناخته می شود این نوع از لمینت دندان از درخشندگی و استحکام فوق العاده بالایی برخوردار است و دارای کمترین میزان ضخامت بوده که در زمان چسباندن با حداقل تراش بر روی دندان اصلی قرار میگیرد.

انجام کارهای مفید برای زیبایی ظاهری فرد از جمله برای دندان‌ها باعث می‌شود که طرح لبخند و چهره‌ی شما زیباتر بشود.

برای بهترین مشاوره در مورد لمینت دندان و اطلاع از قیمت لمینت دندان و بررسی نوع آن و انتخاب این روش می توانید با خانم دکتر زندیه تماس بگیرید. شماره های مطب ایشان در سایت ثبت شده است.

برچسب ها :
قیمت لمینت دندان | هزینه لمینت دندان | لمینت دندان سرامیکی


قیمت لمینت دندان


پیمایش به بالا