مطب تخصصی زیبایی،ونیر کامپوزیت و لمینیت دندان

مطب تخصصی زیبایی،ونیر کامپوزیت و لمینیت دندان


  • دکتر مریم زندیه 
  • جراح- دندانپزشک
  • متخصص بیماریهای دهان ،فک و صورت
  • دارای بورد تخصصی

فارغ التحصیل دکترای عمومی از دانشگاه اصفهان و دکترای تخصصی از دانشگاه شهید بهشتی و با 20 سال سابقه کار ،3 سال عضو هیات علمی دانشگاه جندی شاپور اهواز و مدرس سابق جهاد دانشگاهی تهران دارای گواهینامه های معتبر شرکت در کارگروه های زیبائی دندان، بهترین دکتر دندانپزشکی در ولیعصر

ارائه کلیه خدمات زیبایی ونیر کامپوزیت ،لمینیت،..درمان ریشه،روکش زیرکونیا و....

تلفن : 02166732544-02166737671

موبایل : 09384488110

برای دسترسی به مسیریابی مطب لطفا بر روی لینک زیر کلیک فرمایید

https://nshn.ir/m/15rbvhgwQxicrd

خدمات دندانپزشکی

خانم دکتر مریم زندیه

خدمات عصب کشی و پر کردن دندان
خدمات عصب کشی و پر کردن دندان

پرکردن یکی از روش های ترمیم دندان می باشد که از سه ماده چون آمالگام ، پر کننده‌های کامپوزیتی ، گلاس آینومر می باشد. در حقیقت روت کانال یا عصب کشی یک مرحل در دندانپزشکی است که شامل از بین بردن قسمت داخلی و نرم دندان یا پالپ است. بعد ازانجام این مرحله دندان را پر میکنند یا در صورت لزوم میکشند.

لیمینت دندان (ونیر)
لیمینت دندان (ونیر)

لمینت یا همان (ونیر) به مجموعه ای از قطعات کوچک از موادی است که معمولاً از جنس سرامیک به نام پرسلن (چینی) یا کامپوزیت (رزین) گفته می‌شود که پس از قرار دادن آن بر روی دندانهای فرد متقاضی موجب: 1- زیبایی زائد الوصف دندانهای فرد از طریق طریق سفید و ردیف کردن دندان، متناسب با اندازه دلخواه متقاضی. 2- تغییر رنگ و شکل و اندازه دندانها به میزان دلخواه متقاضی 3-جلوگیری از ایجاد لک ها و آسیب های ناشی از تحلیل دندان که بعضا منبعث از رسوب مواد غذایی بر روی دندان اصلی می گردد. 4-نهایتاً ایجاد مقاومت در مقابل بیماری های دهانی و البته تقویت مینای دندان می گردد. بنابراین پیش از انجام این اقدام که در زمره اقدامات زیبایی دندانپزشکی محسوب می گردد و نه درمانی و به معنای واقعی کلمه شخص متقاضی، به عنوان زیباجوی معرفی می شود و نه بیمار، مناسب است ابتدا متقاضی این اقدام زیبائی ابتدا به دندانپزشکی که سابقه بالا و تجربه فراوان در این موضوع داشته مشورت نموده و سپس چنین عملیاتی را برای دندانهای خود صورت دهد.

کامپوزیت دندان
کامپوزیت دندان

کامپوزیت دندان کامپوزیت دندان نوعی روش ترمیمی است که در ترمیم شبیه و همرنگ دندان های طبیعی بکار می رود. مواد کامپوزیتی به صورت خمیری بوده و همرنگ دندان‌ها می باشد که یک لایه نازک از آن بر روی سطح دندان قرار داده شده و به آن شکل می دهند . برای ثابت شدن این مواد، دندانپزشک پس از شکل دهی بر روی دندان، آن را به کمک نور آبی سخت می‌کند.

مقالات و موارد مربوط به دندانپزشکی

بهترین دندانپزشک زیبائی در تهران

مطب دندانپزشکی زیبائی در ولیعصر تهران دندانپزشک زیبائی در تهران خانم دکتر مریم زندیه دندانپزشک ،متخصص بیماریهای دهان ، فک و صورت، دارای بورد تخصصی. بهترین بهترین دندانپزشکی زیبائی در تهران دکتر دندانپزشکی در ولیعصر دکتر مریم زندیه متخصص بیماریهای دهان، فک و صورت با تجربه بالا در مورد خدمات زیبائی دندانپزشکی از جمله لمینیت و ونیر کامپوزیت،بدون تراش و یا آسیب رساندن به دندان اصلی و تنها در یک جلسه . نشانی مطب تهران خ ولیعصر بین چهارراه ولیعصر و امیر اکرم خ هاشمی فر پلاک 26 ط 5 واحد 22 (زنگ وکالت و دندانپزشکی) . تلفن : 02166732544 02166723942 موبایل : 09384488110